Rozhovor: Jesse Blaze Snider na Evil Ernie

Dynamite Entertainment. Toto publikovanie je uvedené v:

Hlavné body na domovskej stránke,
Rozhovory, ako aj stĺpce

Zlo Ernie #1 obálka od Nick Bradshaw

Jesse Blaze Snider je hlas nad hercom, futbalistom, rockovým hudobníkom, ako aj komiksom, ktorého práca zahŕňa Dead Romeo, Toy Story, ako aj Hulk: Nechajte bitku začať. Teraz spolu s umelcom Jasonom Craigom prináša späť Briana Pulida, ako aj stvorenie Stevena Hughesa, Evil Ernie, v Dynamite Entertainment. Westfield’s Roger Ash hovoril so Sniderom, aby objavil viac o svojich plánoch pre túto sériu.

Zlo Ernie #1 obálka od Daniela Breretona

Westfield: Pre tých, ktorí nemusia byť oboznámení s postavou, kto je zlo Ernie?

Jesse Blaze Snider: Evil Ernie je torpédoborec zla. Nie je naozaj zlý. Je nepochopený. Naozaj verí, že môže urobiť svet oveľa lepšou polohou zabitím zlých ľudí. Väčšinu svojho života strávil žiadaním Boha, aby vstúpil, urobil z sveta oveľa lepšie miesto a zachránil ho pred jeho zneužívateľmi, avšak po rokoch nezodpovedaných modlitieb, ako aj mučivej výchovy v rukách jeho pestúnskych rodičov, ako aj Susedia … praskol. Je to staré príslovie: „Ak chcete niečo urobiť správne, urobíte to sami.“ Ernie to robí sám. … s trochou asistencie od jeho „imaginárneho priateľa“, Smiley.

Nie, že ste sa pýtali, aj keď Ernie je Smiley akýmsi rozrušeným „kriketom Jiminy“. Nie je to reinkarnovaný domáci maznáčik, ako napríklad naposledy, ako aj keď sa občas označuje ako Ernieho „imaginárny priateľ“ … nie je to ani to. Smiley je metóda úplne rozvinutejšia postava, ako bol v minulých inkarnáciách knihy, a to, že ho uvidíte, že robí oveľa viac v priebehu série, bežne osobitne od Ernie. Keď začnete vidieť niekoľko Jasonovho umenia z knihy, takmer si okamžite všimnete nejaké jemné rozdiely o Smiley. Nový smajlík je … strašidelný, rovnako ako sa stane len strašidelnejším.

Zlo Ernie #1 obálka od Tim Seeley

Westfield: Čo vás na tomto projekte apelovalo?

Snider: No, vždy som vnímal Ernie a Smileyho ako Lobo s hlavou Deadpoolu pripnutá k jeho hrudi! A ak som úprimný, Lobo a Deadpool sú dôvodom, prečo som skontroloval komiksy! Sú len zábava! Zábava, zábava, zábava. Mám na mysli, páči sa mi Batman, ako aj Daredevil rovnako ako ďalší chlap, ako aj vy s týmito postavami môžete skutočne rozprávať nejaké zmysluplné príbehy, avšak Lobo, Deadpool, Evil Ernie a Smiley sú tieto skutočne špeciálne typy postáv, ktoré iba postavy Existujú v komikse! Sú zany! Bezplatné! Sú to takmer štvrtá nástenná poznámka k postáv komiksu, ale myslím si, že preto sa nám páči. Sú tak … smiešne! Rovnako ako som len cítil, že ak by som mohol brať túto smiešnu, ako aj to, aby som to niečo znamenal, priniesol to zmysel, že by to mohlo prekročiť to, čo je teraz, a nakoniec skončilo tým, že je niečo skutočne, trochu úžasné ako jedinečné.

Mám mäkkú plochu na legitimizáciu smiešnych a bezdôvodných postáv. Niekoľko z mojich preferovaných komiksov, ktoré kedy boli, sú každoročne Joe Kelly’s Deadpool/Death Ročné (kde urobil čokoľvek, čo bolo hlúpe o Deadpoolu skutočne skvelom a trochu zmyselným), ako aj Grant Morrison’s Animal Guy Run (kde zlomil štvrtú stenu a urobil ma Rovnako ako postava komiksu rovnakou metódou, ktorá sa mi páči ľuďom). Chcem to urobiť. Chcem urobiť ľudí na jeseň ako s Ernie ako Morrison, ktorý ma urobil na jeseň ako u Animal Man. Rovnako ako chcem pochopiť Ernieho bizarnosť, ako aj to, že sa zdá, že je takmer dobre verená rovnakej metóde, ktorú pre mňa Kelly dávala zmysel z Deadpoolu.

Zlo Ernie #1 obálka Ardiana Syafa

Westfield: Na čo sa môžu návštevníci pozerať dopredu v Evil Ernie?

Snider: Pomsta. Ernie bude pomstiť za tých, ktorí sú priamo zodpovední za svoje utrpenie, ako aj potom sa rozvetví, ako aj za tých, ktorí sú zodpovední za zvyšok utrpenia sveta. O „Punisher“ bolo pre mňa vždy niečo také očarujúce. Mafioso, ktorý zavraždil domácnosť Franka Castle, sú už dávno mŕtvi, a to len stále pokračuje. snaží sa pomstiť. Možno, keď verí, že robí z sveta oveľa lepšie miesto, myslím si však hlavne pomsta. Úplne … sebecký … pomsta. Ernie je na podobnej ceste, je tu však oveľa viac.

Táto kniha kladie otázku, je to povaha alebo vychovávanie? Domnievam sa, že poskytujeme realistickú odpoveď, ktorá je, za predpokladu, že správna súbor okolností, aj najčistejšie, ako aj najoptimistickejšie medzi nami, sa dajú ťahať dolu do odkvapov. Rovnako ako aj Nurture hrá oveľa väčšiu úlohu v osobe, ktorej sa nakoniec staneme. Avšak presne pochopenie toho, aké veľké Ernie mohlo byť, čo mohol skončiť prirodzene, ho robí fascinujúcim, keď ho vidíte, že ide proti tejto povahe.

Tiež sa snažíme, ako aj vysvetlíme, prečo veľká zomieraZem. Reakcia na prvý problém je, pretože Boh potrebuje pre svoje armády skutočne veľkých ľudí! Nebesá potrebuje vojakov, presne rovnaká metóda peklo. Primárnym rozdielom je, že nebo nemusia prijať nábor, pretože Evil Guy každý deň posielajú neba nových rekrutov. To je samozrejme, prečo peklo produkoval Ernie. V podstate je to jeden z mužov náboru pre pekelné armády … ale tomu nerozumie. Smiley áno. Uviedol som tiež veľa.

Evil Ernie #1 Prehľad Strana 1. Art od Jasona Craiga.

Westfield: Pracujete s umelcom Jasonom Craigom. Čo môžete uviesť na jeho prínose k knihe?

Snider: Jason Craig je neskutočný! Úprimne povedané, nikdy som sa nezaoberal s nikým, ako je on! Dal Soooo veľa hodín na výrobu každej aj každej postavy, ako aj set kus online, ako aj dýchanie! Z akéhokoľvek dôvodu s ním hovorili moje skripty, ako aj postavy v ňom, rovnako ako on usilovne vytvárala moje smiešne rozprávanie v niečom, čo je väčšie, desivejšie, ako aj originálnejšie, ako by som si myslel, že by to bolo. Zaoberal som sa ľuďmi, ktorí idú ďalšiu míľu, Jason Craig prešiel ďalším Lightyearom s každým prvkom tejto knihy!

Zlo Ernie Preview Strany 2 a 3. Art od Jasona Craiga

Bol som nadšený svojimi plánmi Smiley. Keď Jason Craig počul, čo som bol rovnako, rovnako ako ho začal kresliť … no, povedzme, že som závratný. Jason už má fantastickú prácu pod pásom, ale verím, že jeho práca na tejto knihe všetko odfúkne. Stále na neho čakám, aby prerušil niektoré rohy alebo sa usadil v realistickejšiu pracovnú etiku, ale ten chlap jednoducho nekončí. Robím trochu komentára o stránke, ktorá sa mi páči a ktorá mu poskytuje nápad, takže prekreslí celú stránku! Ten chlap legitímne vkladá čokoľvek, čo má do tejto knihy, a úprimne ma hanbil pri viac ako jednej príležitosti, aby som sa vrátil a urobil ešte jeden prihrávku na moje skripty, aby sa ubezpečil, že sú na rovnakej úrovni ako to, čím je Poskytovanie umenia.

Jeho úloha je oveľa ťažšia a časovo náročnejšia ako moja je rovnako dobre, ako môžem sotva držať krok. Skutočne.

Evil Ernie #1 Prehľad Page 16. Art od Jasona Craiga

Westfield: Akýkoľvek typ záverečných komentárov?

Snider: Nepamätáte si, čomu rozumiete alebo veríte, že rozumiete chaosu! Komiksy, ako aj najmä zlé Ernie. Nebudete môcť posúdiť túto knihu podľa jej obalov, ako aj vy, ak tak urobíte, urobíte svoj zoznam v oblasti ťahu. Vytvárame príbeh, ktorý si môžu vychutnať všetci (so silným žalúdkom), pretože dúfam, že všetci poskytnete vzhľad, ktorý príde v októbri. Ak nie pre mňa, potom pre môjho úžasného workoholického umelca, ako aj pre nového priateľa Jasona Craiga, ktorý je presvedčený, že táto kniha sa oplatí zabiť! Budem sa cítiť strašne, ak sa mýli. Držím palce.

Nákup

Zlo Ernie #1

Leave a Reply

Your email address will not be published.