Izolované špirály na prímorské mesto v mediálnom vydaní Uzumaki

– Viz Media, LLC (Viz Media), najväčšieho distribútora a poskytovateľa licencie Anime a Manga v Severnej Amerike, oznámila vydanie vydania Uzumaki Deluxe Edition. Nová 3-v-1 viazaná verzia vynaliezavej hororovej mangy dizajnéra Junji Ito (grafický román) o postupnom úctyhodnom šialenstve prímorského mesta s špirálami obsahuje nový obalový dizajn, ako aj 12 strán nových umeleckých umeleckých diel plnomaristového interiéru .
Uzumaki Deluxe Edition, ktorá je teraz k dispozícii, je uverejnená v rámci odtlačku podpisu Viz, je hodnotená „T+“ pre starších dospievajúcich a má MSRP 27,99 USD v USA / 32,00 dolárov.

Kurouzu-cho, malé hmlové mesto na pobreží Japonska, je prekliaty. Podľa Shuichi Saita, odtiahnutého partnera teenagerky Kirie Goshima, ich mesto prenasleduje človek alebo bytie, ale vzorom: Uzumaki, špirála, hypnotický tajný tvar sveta. Prejavuje sa vo všetkom, od mušle a vírivky vo vode až po špirálové známky na telách ľudí, poburujúce posadnutosti Shuichiho otca a hlas z Cochlea v našom vnútornom uchu. Keď sa šialenstvo šíri, obyvatelia Kurozu-cho sú vtiahnutí stále hlbšie do vírivky, z ktorej nie je návrat!

„Junji Ito berie jeden z najviac všadeprítomných návrhov, ktoré sa nachádzajú v prírode, špirálu, a používa ho ako základ pre skutočne strašidelný príbeh,“ hovorí Masumi Washington, hlavný redaktor. „Táto krásna nová viazaná edícia Uzumaki Deluxe je úžasnou ukážkou jedinečného, ​​pútavého umeleckého štýlu ITO a tiež robí zábavným a desivým doplnkom do tohtoročnej Halloweenskej sezóny. Čitatelia sa nikdy nebudú pozerať na svet okolo nich rovnakým spôsobom po prečítaní tohto majstrovského diela od jedného z najuznávanejších tvorcov hororovej mangy! “

Junji Ito debutoval ako umelec hororovej manga v roku 1987 s prvým príbehom v jeho úspešnej sérii Tomie. Uzumaki, nakreslený v rokoch 1998 až 1999, bol prispôsobený do filmu naživo, ktorý vydal aj v Amerike spoločnosťou Viz Films a TidePoint Pictures. Medzi vplyvy Junji Ito patria klasickí umelci Manga Kazuo Umezu a Hideshi Hino, ako aj autori Yasutaka Tsutsui a H.P. Lovecraft. Ito je tiež dizajnérom slávneho príbehu Horor Manga Gyo, ktorý vydáva v Severnej Amerike spoločnosť Viz Media.

Viac informácií o Uzumaki alebo iných tituloch manga dostupných od spoločnosti Viz Media nájdete na adrese: www.viz.com.

O spoločnosti Viz Media, LLC
So sídlom v San Franciscu v Kalifornii, Viz Media distribuuje, trhy a licencie najlepšie anime a manga tituly priamo z Japonska. Vo vlastníctve troch najväčších japonských spoločností manga a animačných spoločností, Shueisha Inc., Shogakukan Inc. a Shogakukan-Shueisha Productions, Co., Ltd., Viz Media má najvýznamnejšiu knižnicu anime a manga pre anglicky hovoriace publikum v Severnej Amerike, Spojené kráľovstvo, Írsko a Južná Afrika. Vďaka populárnej digitálnej antológii manga týždenníka Shonen Jump a Blockbuster, ako sú Naruto, Bleach a Inuyasha, spoločnosť Viz Media využíva špičkové akcie, romantické a rodinné nehnuteľnosti pre anime, manga, sci-fi a fanúšikovia fantázie všetkých vekových skupín. Vlastnosti médií Viz sú k dispozícii ako grafické romány, DVD, animované televízne seriály, celovečerné filmy, stiahnuteľné a streamovanie videa a rôzne spotrebiteľské produkty. Dozviete sa oveľa viac o Viz Media, Anime a Manga na adrese www.viz.com.

Zdieľajte toto:
zdieľam

Redit
Twarch

Linkedin
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Vreckovka

Whatsapp

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Viz Media Highlights 2013 Holiday Manga Gift SelectionsMedia Release – Viz Media, LLC (Viz Media), najväčší distribútor a licencia Anime and Manga v Severnej Amerike, zdôrazňuje veľký výber románov, manga a špeciálnych súprav krabíc celý rad rozpočtov a zaručené potešenie R…
6. novembra 2013 v „komiksoch“

Naruto: Oficiálna kniha údajov o charaktere využíva fanúšikovia Essential Character Infomedia Release – Viz Media, LLC (Viz Media), najväčšieho distribútora a licencie anime a manga v Severnej Amerike, otvára nový rok súčasným doplnkom do svojej podstatnej knižnice v knižnici Tituly Naruto. Naruto: Oficiálna kniha údajov o charaktere je Ava…
13. januára 2012 v „komiksoch“

Všetko, čo potrebujete, je Kill vo výrobe ako hlavné celovečerné vydanie FilmMedia – Viz Media, LLC (VIZ Media), najväčší vydavateľ, distribútor a licencia spoločnosti Manga a Anime v Severnej Amerike, oznámil digitálne vydanie Simon & Schuster Audio of Audio of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of of sa Neprešklikovaná verzia zvukovej knihy Hiroshi Sakurazaka …
21. februára 2013 v „komiksoch“

Leave a Reply

Your email address will not be published.