Archie Comics Február 2012 Skonticiácie

Kindovia v spoločnosti Archie Comics dodali komiksu so svojimi žiadosťami o komiksy a ďalšie produkty uvedené v ukážkach decembra 2011, ktoré sa majú odoslať od februára 2012.Archie#630
Archie sa stretne s Kissom, časť 4 – „Vykričte to nahlas!“ – To je všetko! Epický záver pre Archie sa stretáva s Kissom! Hosťovské hviezdy sa zjednocujú, keď Archies a bozkávanie čelia proti horde inváznych monštier mŕtveho súboru pri premene Riverdale na zombie útočisko! Môžu skalné legendy odtrhnúť z príšernej invázie? Aký je kľúč k invázii zombie? A čo sa deje s tým lesklým amuletom? Zistite tu, keď historický crossover dosiahne svoje rockové finále!

Skript: Alex Segura
Umenie a obal: rodičia Dan
Variant Cover: Francesco Francavilla
V predaji v komiksových špecializovaných obchodoch: 22. 22.12
32-stranový, plne farebný komiks
2,99 dolárov us.archie dvojitá digest #227
Archie v „A Bad Wrap“ – v nádeji, že zapôsobí na Veronicu, získa Archie svoju hrdzavú vedro automobilu pokrytého reklamami jej obľúbeného obchodu s obuvou. Ale po roztrhnutí s majiteľmi obchodu spôsobí, že ich Veronica prisahá, Archie zostáva s ťažkosťami, že sa snaží skryť svoju jazdu pred Veronicou na svoje rande!

Archie v časti „Resolute Resolution“ – Zajtra je veľká skúška algebry, ale Archie má problémy s položením hlavy a štúdiom. Dokáže Archieovi zablokovať všetky rozptýlenie a zasiahnuť knihy alebo je predurčený, aby prešiel kurz?

Archie v „Pet Fret“-Archie testuje svoj nový telefón s fotoaparátom fotografovaním Bettyho mačky, ale keď ostatní chytia vietor jeho fotografických schopností, je pripravený byť fotografom domácich miláčikov?

Scenár: Craig Boldman, George Gladir
Umenie: Stan Goldberg, Bob Bolling, Tim Kennedy
Obálka: Dan rodič
V predaji v komiksových špecializovaných obchodoch: 14/14/12
160-stranový, plne farebný komiks
3,99 dolárov us.archie a kamarát
Archie ako Pureheart The Mort v „poštovnom splatnosti“-keď nespokojný bývalý pracovník, ktorý sa stal agresiou voči tým, ktorí ho predtým zamestnali, je na Pureheart, aby ho zastavil! Zodpovedný pána Lodgeho, bohatý priemyselný priemysel je ublíženým spôsobom, keď sa mu darebák snaží pomstiť sa mu. Bude Pureheart schopný zmariť muža proti Mailu skôr, ako dokáže sabotovať poštovú službu navždy?

Script: Frank Doyle
Umenie: Dan Decarlo
Obal: Fernando Ruiz
V predaji v komiksových špecializovaných obchodoch: 22. 22.12
160-stranový, plne farebný komiks
3,99 dolárov us.archie: The Manželský život 2
Archie: The Manželský život 2 zbiera problémy 7-12 z populárneho publikácie novín s Archie, skúmajúc život Archie Andrewsa do dvoch ciest-ak mal vydaté dievča vedľa Betty Cooper alebo bohatá socialita Veronica Lodge.

Naposledy sme sa rozlúčili s mentorom a ahoj novým starostom, ale čo zastáva budúcnosť pre zvyšok Riverdale? A čo je dohoda s Diltonom?

Táto 320-stranová plnohodnotná edícia je najviac uznávaným dejom v histórii komiksu Archie-optimálna pre grafické nové sekcie pre dospelých, ale vhodné pre čitateľov všetkých vekových skupín.

Scenár: Paul Kupperberg
Umenie: Norm Breyfogle, Tim Levins, Andrew Peroy
Obal: Norm Breyfogle
978-1-879794-99-3
19,99 dolárov/22,99 cans
6 5/8 x 10 3/16 ″
Brožúra obchodu
320 pp
Priamy trh v predaji: 3/11/2121betty a Veronica #258
Betty v „Gaga pre Babu“! – Po účasti na koncerte prvej Lady Gaga sa Betty inšpiruje k založeniu vlastného sólového aktu, ktorý vzdáva hold popovej hviezde. Betty, vyzbrojená jej gitarou a množstvom mimozemských kostýmov, stavia pre svoje alter ego „B“ nasledovanie, zatiaľ čo jej skutočnú identitu udržiava tajomstvo. Čo si však bude myslieť skutočná gaga o jej doplpleganger, keď sa zúčastní jednej z Bettyho predstavení?

Skript: Dan Rodič
Umenie: Jeff Shultz, Jim Amash
Obálka: Dan rodič
V predaji v komiksových špecializovaných obchodoch: 2/15/12
32-stranový, plne farebný komiks
2,99 dolárov us.betty a Veronica Double Digest #199betty v „Shop Till You Drop!“ – Potom, čo Betty urobí Veronicu láskavosť pri vyzdvihnutí daru pre jedného zo svojich priateľov spoločnosti, dobrý skutok sa zmení na prácu po škole ako osobný nakupujúci. Ale keď jej najnovší klient chce, aby Betty kúpila darček, aby zapôsobila na Archie, bude nútená rozhodnúť sa medzi dobrou prácou alebo stratou svojho oprávneného bakalára! Ako si vyberie Betty?

Skript: Bill Golliher
Umenie: Stan Goldberg, John Lowe
Obálka: Dan rodič
V predaji v komiksových špecializovaných obchodoch: 3. 7. 2012
160-stranový, plne farebný komiks
3,99 USD US.B & V
Veronica v „pokoji mysle“ – Po žiarlivom výbuchu sa Veronica zmení na jogu pri hľadaní pokoja. Po niekoľkých krátkych lekciách sa osobnosť Veroniky 180 a jej kamaráti pýtajú, či videli poslednú zo starej Veroniky, ale vydrží jej slnečná dispozícia?

Skript: Dan Rodič
Umenie: Dan rodič, Jim Amash
Obal: Dan Decarlo
V predaji v komiksových špecializovaných obchodoch: 22. 22.12
160-stranový, plne farebný komiks
3,99 USD us.jughead Dvojité digest #178
Jughead v „Zjavení“ – premýšľal o svojej budúcnosti po ukončení štúdia, Jughead predpokladá rôzne kariérne cesty, ale každá vysnívaná práca je prerušená jeho najväčšou vášňou – jedlom! Will Jughead pripravujenullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.