Aukcia a zbieranie správ Roundup 6/15/21

Babe Ruth, Michael Jordan, Pokémon a Spider-Man sa zúčastnili titulkov v tomto týždni v aukcii a zbieraní správ.

Zbierka Spider-Steve Levine Zbierka

Zbierka zberateľa Spider-Steve z kolektora Spider-Man Steven Levine poskytne vybrané položky prostredníctvom aukcií dedičstva začínajúcich aukciou komiksov a komiksových umenia.

V tomto predaji sa uskutoční 22 kusov od spoločnosti Levine’s Assembrage, z ktorých mnohé z nich v rokoch 1965 až 2009 od roku 1965 do roku 2009 umelci Steve Ditko, John Romita Sr., John Buscema a Todd McFarlane.

Medzi ponuky patrí strana 18 z vynikajúceho Spider-Mana z roku 1969, v ktorom Spider-Man sleduje zmiznutie darebáka zvaného Silvermane, ktorý sa zdá, že sa de-vetra, kým nezmizne do „nicoty“. Romita a Inker Jim Mooney predstavujú hrdinu v každom jednotlivom paneli, keď sa trápi nad koncom gangstera, ktorý sa narodil ako Silvio Manfredi.

Horúce aukcie:

–1952 Hrozný #1 pre aukciu – Jeden z jej mnohých neslávnych obalov medzi zberateľmi vintage hororových komiksov bol vydaný na strašnom č. 1 v roku 1952. Táto kniha má čoskoro prísť do aukcie prostredníctvom aukcií dedičstva.

Táto kniha je obzvlášť zriedkavá v čokoľvek nad nízkym stupňom. Sčítanie ľudu CGC má 12 zoznamov nad CGC 6.0, s ničím vyšším ako 8,0. Tento hrozný #1 CGC FN 6.0 má krém na sivobiele stránky. Je na dražbe na aukcii na dražbe 2021 17. – 19. júna aukcie komiksu a podpisu komiksu.

-Aukcia modernej vekovej aukcie-Heritage spúšťa svoju prvú certifikovanú aukciu modernej vekovej výstavby, ktorá sa zameriava výlučne na komiksy od roku 1980 do súčasnosti. Termín zásielky do ich 29. júla certifikovanej aukcie modernej vekovej výstavy je 15. júna.

-Zbierka na výrobu-Asi 300 kníh zo zbierky Garentee Collection bude debutovať v aukcii komiksov a komiksového umenia od Heritage zo 17.-19. júna a predaj z tohto pozoruhodného zhromaždenia bude pokračovať do roku 2022.

Tieto knihy, ktoré obsahovali oveľa viac ako 5 000 komiksov s vysokým obsahom zlatého veku, nevideli denné svetlo, pretože boli zakúpené v 40. rokoch 20. storočia. S hĺbkou a rozsahom, ktorý je prakticky jedinečný, sa predpokladá, že takmer dve tretiny kníh budú stáť ako najlepšie známe kópie pre akýkoľvek konkrétny komiks zastúpený v zbierke.

-Rare 1914 Babe Ruth Minor League Baseball Baseball Card, ktorá sa má predať za ocenenie 6 miliónov dolárov-Babe Ruth Ruth Prep-Rookie Minor League Baseball Card v hodnote 6 miliónov dolárov bude čoskoro k dispozícii na nákup v prírastkoch s tromi dolármi.

Minulý týždeň táto presná karta Babe Ruth prelomila rekord pre najdrahšiu transakciu športových kariet v histórii. Teraz jeho anonymný kupujúci predáva kapitál vo svojej karte miliónov dolárov. čítaj viac.

-Psychedelic Art Exchange Mega Sale -Psychedelic Art Exchange odštartuje letnú sezónu 2021 výberom vintage koncertných plagátov a súvisiacej efeméry zo 60. rokov a ďalej. Keď trpezlivo čakáme, až sa svet živej hudby vráti v plnej sile, dovoľte, aby ponuky vo vnútri ponúkli krátke spojenie s týmto svetom. Horský výber zriedkavých papierových artefaktov a rozmanitých dobrôt živej hudby vo vnútri vás prenesie čas a priestor. Pred ponúkol sa pozrieť na nášho sprievodcu ceny koncertu plagátu pri čítaní údajov o predaji na plagátoch.

-Games a Pokemon Galore-Heritage má k dispozícii obrovské množstvo videohier a obchodných kariet, vrátane neotvorenej prvej edície Booster Booster Pokémon Booster Packs a klasických titulov videohier od spoločnosti NES a ATARI Systems. K dispozícii je tiež Final Fantasy IX pre PS1, ktorá v súčasnosti dosahuje 3 100 dolárov, ako aj Pokémon Red pre Game Young Boy Nintendo, ktorá má vysokú ponuku 2 000 dolárov. skontrolovať to.

Výsledky aukcie:

-Meme Nft sa predáva za rekordných 4 miliónov dolárov -v príklade moderných čias, že je prakticky nerozpoznateľný v porovnaní s pred 20 rokmi, bol NFT obrazu DOGE MEME predaný „@PLEASRDAO“, ktorý vyhral ponuku 1 6969,9 z z nich Cryptocurrency Ethereum, ktoré sa približuje na približne 4 milióny dolárov. Obrázok Meme bol postavený na nákup majiteľom Kabosu, Atsuko Sato a certifikovaný v databáze MEME poznal svoj meme pred aukciou.

Hlavný šéfredaktor Don Caldwell to povedal: „Sme veľmi radi, že sme súčasťou tohto míľnika v histórii internetu. Ak si nejaký meme zaslúži byť novým držiteľom záznamu MEME NFT, je to Doge … jeden z najznámejších memov v histórii internetu. “ čítaj viac.

LeBron a MJ Rookie Cards dosahujú bláznivé čísla – ak ste sa pozerali na titulky, viete, že zbieranie kariet tento rok dosahuje šialené čísla. Nedávno sa PWCC pýšila aukciou, ktorá viedla k hlavným osobnostiam pre športové a Pokémonské karty, ktoré by mali mať vypuklé oči zberateľov.

V hornej časti zoznamu bola karta LeBron James Rookie z 9,5 2003 zo série Limited Logos Collection Limited a podpísaná slávnym športovcom. Táto karta priniesla ohromujúcich 480 000 dolárov.

Byťnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.