Amazon predstavuje nové vydanie médií Imprint Jet City Comics

-) – Amazon Publishing Today odhalilo predstavenie komiksov Jet City, nového odtlačku zameraného na komiksy a grafické romány. Jet City predstavuje s novými komiksmi od George R. R. Martin, Hugh Howey, ako aj Neal Stephenson, počnúc dnešnou publikáciou „Symposium #1“, úplne originálnym komiksom predslovom zo série, ktorú produkoval Neal Stephenson, Greg Bear, Mark Teppo, Mark Teppo, Mark Teppo, Mark Teppo, Mark Teppo , Nicole Galland, Erik Bear, Joseph Brassey a Cooper Moo. Pôvodné úpravy poviedky Georga R. R. Martina „Meathouse Man“, ako aj veľmi populárny sci -fi román Hugha Howeyho, Wool, bude dodržiavať v októbri. Problémy spoločnosti Jet City zverejnia na Kindle ako samostatné komiksy, ako sú serializované komiksy vydané v niekoľkých epizódach, ako aj ako zviazané grafické romány, s tlačenými edíciami ponúkanými na Amazon.com, ako aj s ďalšími maloobchodníkmi v oblasti komiksov.
“Je to sen pracovať s autormi Superstar ako George, Hugh a Neal na predstavení nového odtlačku,” uviedol Alex Carr, hlavný redaktor spoločnosti Jet City Comics. „Milióny fanúšikov sa odhlásili a páčili sa im ich romány, ako aj s Jet City, pozeráme sa dopredu, aby sme otvorili tieto ikonické svety novým publikom. Pracujeme s neuveriteľným, ručne vyberaným tímom komiksových profesionálov, spisovateľmi, umelcami a prekladateľmi, ktorí vykonali úžasnú úlohu, ktorá vytvorila a rozšírila tieto vynaliezavé príbehy. Pozerám sa na reakciu návštevníkov komiksov, ako aj od fanúšikov. “

“Moji fanúšikovia sa dožadujú návratu Dunk & Egg už od grafických románov„ Hedge Knight ‘, ako aj „Semský meč“ pred niekoľkými rokmi vyšiel z tlače, “uviedol autor George R.R. Martin,„ “ S potešením môžem odhaliť, že ich komiksy Jet City ich prinášajú späť – nenevela formátované pre digitálnych čitateľov, ako aj v papieri pre tých, ktorí stále uprednostňujú tradičné formáty. Rovnako ako Jet City vám tiež prinesie niečo nové: grafická kniha „Meathouse Man“, upravená z jedného z mojich najpodivnejších, najtmavších a najkrížnejších poviedok od úžasne skúsenej Raya Golden. Som rád a nadšený, že som súčasťou vzletu Jet City. Nech lietajú vysoko. “

„Komiksy a grafické romány, najmä v digitálnom formáte, predstavujú jedinečnú oblasť pre inovácie,“ uviedol Jeff Belle, viceprezident spoločnosti Amazon Publishing. „Zameriavame sa na prispôsobenie fantastických kníh pre toto médium ako prostriedok na rozšírenie publika pre našich autorov, presadzovanie limitov s novými koncepciami, ktoré integrujú vizuálne aj naratívne rozprávanie príbehov, ako aj vytvárajú presvedčivé nové zážitky pre čitateľov.“

Jet City zverejní dodržiavanie komiksu v roku 2013:

Pôvodná komická adaptácia príbehu Georga R. R. Martina „Meathouse Man“, ilustrovaný Raya Golden, ako aj opätovné vydanie „Hedge Knight“ od Ben Averyho, ako aj Mike S. Miller, predpredaj vo svete sveta Martin je veľmi populárna melódia ľadu, ako aj ukončená legendárna fantasy séria (motivácia pre hitovú programovú hru HBO Game of Thrones). „Meathouse Man“ bude vydaný ako jediný komiks v digitálnom štýle v októbri 2013; „Hedge Knight“ bude vydaný ako zhromaždená grafická kniha v tlači a digitálne štýly v novembri 2013; Rovnako ako jeho pokračovanie „Skazkový meč“ bude dodržiavať začiatkom roku 2014.

Prispôsobenie najpredávanejšej dystopickej knihy Hugha Howeyho z komiksových profesionálov Jimmy Palmiotti, Justin Gray, ako aj ilustrátora Jimmyho Broxtona, kde zvyšky ľudstva online online v obrovskom sile. . Wool bola bestsellerom č. 1 v obchode Kindle a je jedným z najcennejších sci-fi románov na Amazone s takmer 6 000 recenziami klientov. Bude vydaný ako seriál Kindle, pretože šesť problémov so súkromnými komiksmi od októbra 2013 dodržiaval zhromaždenú grafickú knihu v roku 2014.

Šesť originálnych komiksov z predslovu ságy, bestselleckej série alternatívnej histórie, ktorá sa začala s Mongoliadom (serializovaná kniha spolupracovala Neal Stephenson, Greg Bear, Mark Teppo, Nicole Galland, Erik Bear, Joseph Brassey a Cooper Moo). Úplne prvý komiks predslov, „Symposium #1“ od autora Christiana Camerona, ako aj ilustrátora Dmitry Bondarenka, podrobne popisuje pôvod Shield-Brethren v starovekom Grécku v dňoch, ktoré sú dodržiavané Aténskymi drvením porážky v Sparte v roku 394 pred Kr. Dnes ide na predaj, pričom nové splátky vydávajú mesačne predtým, ako sa zhromaždia v sérii grafických románov v roku 2014.

Jet City Comics sa pripojí k súrodencom Imprints 47North, Amazoncrossing, AmazonenCore, Montlake Romance, Thomas & Mercer, ako aj nedávno odhalený bit A, prvý deň, dva levy, ako aj Skyscape v Amazon Publishing Family. Viac informácií o všetkých odtlačkoch publikovania Amazonu nájdete. Jet City Comics je značka, ktorú využíva spoločnosť Amazon Material Services, LLC.

Zdieľajte toto:
zdieľam

Reditnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.